אודות

סטודיו IRITA מלווה לקוחות בתהליכי מיתוג מראשית ועד מוצר מוגמר הן בתחום הדפוס והן באינטרנט. אנו מאמינים כי היצירה מתחילה משלב פיתוח הרעיון וכי רעיון שיווקי חזק ומקורי הוא המפתח לתוצאה חזותית מרשימה המייחדת את הלקוח ומבדלת אותו ממתחריו, וכל זאת במטרה להגיע לקהלי היעד ולהניעם לפעולה.
רעיון מקורי ויצירתיות הם גם המפתח להצלחה בהגנה המשפטית על המותג של הלקוח באמצעות רישום סימן מסחר שירות ייחודי הניתן על ידינו בסטודיו (In house).

עם ניסיון של 15 שנה בתחום אנו משלבים את היצירתיות שלנו עם הבנה והכרות מעמיקה של מגוון המדיות והפלטפורמות בהן אנו יוצרים.

בתחום האינטרנט יש לנו ידע בכל הקשור לשיווק במדיות החברתיות, כתיבה שיווקית לאינטרנט, אפיון מבנה אתרים, עיצוב לאינטרנט ותכנות המותאמים להתפתחויות הטכנולוגיות המשתנות חדשות לבקרים בתחום דינמי זה.

בתחום הדפוס הידע והיצירתיות מאפשרים לנו לעשות שימוש נבון בפורמטים מקוריים ובשיטות הדפסה ייחודיות המעניקים נוכחות מרשימה למוצר המוגמר. פיקוח על הפקות הדפוס הינו חלק מהשירות.

הניסיון לימד אותנו שהצלחת הפרויקט תלויה בקשר הבין אישי יותר מבכל דבר אחר. היכולת שלנו להקשיב לכם ולרצונותיכם מאפשרים תהליך עבודה חיובי ופרודוקטיבי. יחד, עם המון סבלנות והקשבה, נגיע לתוצאה הרצויה ואף מעבר לכך.

אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו בכל שאלה ועניין רלוונטיים ונשיב לכם בהקדם.

דברים שרואים מכאן

בשנת 2007 הסטודיו "עבר דירה" מלב תל אביב לעמק יזרעאל והחל בתהליך מיתוג משל עצמו ובשנת 2009 נבנה (בבטון וברזל…) סטודיו IRITA הצופה אל עמק חרוד והגלבוע.

המעבר הגאוגרפי וההתרחקות מהמולת המרכז הציבו אתגרים מקצועיים חדשים ועימם גם חזון וערך מוסף של "הפרחת הפריפריה" באמצעות עיצוב איכותי – בבחינת "דברים שרואים מכאן לא רואים משם". כל זאת כמובן מבלי לזנוח את הקשר עם המרכז. כיום השירותים שלנו ניתנים ללקוחות מכל הארץ ומחו"ל.

עירית אדר
מעצבת ומאיירת בוגרת בצלאל בעלת ניסיון של 15 שנים בתחום. בתחילת דרכה עבדה בסטודיו ברוך נאה בתל אביב ועיצבה לחברות הגדולות במשק – תנובה, עלית, טמבור, טבע ועוד. יצאה לעצמאות בשנת 2002 והחלה בבניית התשתית לסטודיו IRITA. במקביל לעבודתה בסטודיו עסקה בהוראה במוסדות העיצוב שנקר, מכון אבני ואסכולה-מימד וכיום משלבת עם עבודתה בסטודיו גם הוראת מיתוג ועיצוב במכללת יזרעאל.

עו"ד צור אדר
בוגר האוניברסיטה העברית אשר הוסמך בשנת 2004 ורכש התמחות וניסיון רב בתחום ההגנה על קניין רוחני (Intellectual Property) ובייעוץ ליוצרים ולממציאים.

העבודות שלנו נעשו עבור

העבודות שלנו נעשו בין היתר עבור:
Saucony ישראל, mobileye, קבוצת קניוני עזריאלי, תנובה, הוצאת שוקן, הוצאת בבל, עכבר העיר, מועצה אזורית גלבוע, המכללה למינהל, מלון קיבוץ לביא, Serono, Radware.