מה מקבלים כאן?

ההתמחות שלנו היא עיצוב ומיתוג והגנה על מוניטין המותג. המכנה המשותף לכל המוצרים היוצאים מהסטודיו הוא חשיבה מוכוונת מטרה – כיצד להעצים את הכלים השיווקיים של הלקוח ולהעניק לו שפה חזותית זכירה ומבדלת.

לאחר שהבנו בעצמנו מה אנחנו רוצים להגיד, כלומר מה המסר המרכזי אותו נרצה להעביר, אנחנו יוצרים את ה"איך", כלומר כיצד אנחנו רוצים להעביר את המסר. ל"איך" אין גבולות – חופש היצירה הוא רב ובאמצעות תהליך עיצוב נכון ניתן להגיע כמעט לכל מטרה. כאן תוכלו להתרשם ממגוון העבודות שנעשו בסטודיו IRITA.

עבודת העיצוב נחלקת לשתי מדיות עיקריות

1. המדיה הדיגיטאלית – עיצוב אתרי אינטרנט איכותיים מאתרי תבנית בסיסיים, אתרי בוטיק בהתאמה אישית ופיתוח ייחודי בתכנות, אתרי חנות ועוד. האתרים עדכניים, מותאמים לסלולר ולטאבלט ומתבססים על איפיון חווית משתמש ייחודית ועל נוכחות במדיות החברתיות.

בנוסף לאתרים, אנו מעצבים לפייסבוק, דפי נחיתה, מצגות דיגיטליות לפרזנטציות ולתערוכות, באנרים פרסומיים ועוד.

2. מדיית הדפוס – במדיה זו אנו מעצבים מבסיס הליבה (הלוגו והניירת) ועד מוצרים מורכבים כגון קטלוגים, אריזות, ספרים וכו'. מוצרי קד"מ ומוצרים לתערוכות. בפועל, גם כאשר אנו עובדים על פרויקט בעל מותג קיים אנו עוזרים לפתח את המותג ומעניקים לו כלים שיווקיים המגולמים במוצרי דפוס בעלי פורמט וצורה יוצאי דופן, זכירים ומבדלים.

שירותים נוספים הניתנים בסטודיו

1. שירות ייחודי שאנו מעניקים בסטודיו נוגע לתחום המשפטי – ההולך וצובר חשיבות בעת הזו – של הגנה על המותג והמוניטין של הלקוח, וזאת באמצעות שירות צמוד של עו"ד בעל למעלה מעשר שנות ניסיון בתחום הקניין הרוחני (סימני מסחר, זכויות יוצרים ועוד).

כך, במקביל לבניית המותג, השם והלוגו אנו מסייעים ללקוח לברר מה מידת ההגנה המשפטית הנדרשת עבור המותג. תוכלו בקלות ובמהירות להיעזר בשאלון קצר שלנו כדי לבחון את מידת הצורך שלכם בהגנה משפטית על המותג שלכם. כן תוכלו להרחיב השכלתכם והבנתכם בחשיבות הנושא על ידי קריאת המאמר על סימני המסחר.

2. שרותי כתיבה שיווקית לדפוס ולאינטרנט – מאמרים לבלוג, פוסטים לפייסבוק, מאמרים כלליים לאינטרנט.

אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים תוכלו להירשם בטופס "הרשמה לעדכונים" (לחצו על היד הלבנה למעלה בראש האתר) ולקבל מאתנו עדכונים על עבודות חדשות והתפתחויות בסטודיו.